Dobrý deň,
 
Píšem prvýkrát v tomto roku, tak by som Vám chcel najprv zaželať hlavne veľa zdravia, šťastia a úspechov v osobnom a pracovnom živote.
 
Pred rokom niekedy v tomto čase som odporúčal online kurz Podnikání z pláže, ktorý som aj sám absolvoval. Odporúčal som ho preto, lebo viem, že pomohol mne a mnohým ďalším ľuďom.
 
Vďaka tomuto kurzu som si bol schopný za dva mesiace vytvoriť zdroj pasívneho príjmu. Už skoro dva roky mám svoj blog a e-book, ktorý sa stále dobre predáva a zarába mi peniaze. Je to jeden z mojich príjmov. Ja síce spojenie „pasívny príjem“ používam veľmi opatrne, ale v tomto prípade to naozaj platí, keďže v posledných mesiacoch som svoj e-book vôbec nepropagoval a napriek tomu ho ľudia vďaka blogu stále kupujú.
 
Píšem Vám preto, lebo Vám chcem ponúknuť možnosť ísť tou istou cestou ako som išiel ja. Nemusíte byť žiaden vedec, ani programátor, ani perfektný predajca. To nie som ani ja. Určite však máte zaujímavú skúsenosť alebo znalosť niečoho, čo by mohlo zaujímať a pomôcť aj ostatným. A práve na tom môžete zarábať aj Vy. V nedeľu sa totiž na niekoľko dní otvorili brány kurzu Podnikání z pláže, ktorý vás krok za krokom naučí:

  • Ako si vyberiete Vašu tému
  • Ako napíšete e-book
  • Ako si jednoducho vytvoríte svoj blog
  • Ako dostanete Vaše dielo do povedomia a veľa, veľa iného.

 
Ja som sa do kurzu rozhodol vstúpiť presne pred dvoma rokmi. Dovtedy som mal informácie z rôznych zahraničných zdrojov o tom ako sa píše e-book, ako si vytvárať databázu alebo ako vytvoriť stránku vo Wordpresse. Plánoval som to raz aj uskutočniť, ale samozrejme toto rozhodnutie som neustále odkladal. Hlavným problémom u mňa vtedy bolo to, že som mal informácie z viacerých zdrojov. Nemal som ucelený postup, ktorý by celý tento proces pospájal a ponúkol mi podrobný návod ako to urobiť.
 
V tom čase som sledoval viacerých ľudí, ktorí úspešne robia biznis v online priestore. Základné informácie o online podnikaní som získal od Chrisa Farrella. Nejaké vedomosti o tom, ako využívať blog v podnikaní som mal od Yara Staraka. Niečo som odpozoroval od Pata Flynna alebo Marka Anastasiho a mnohých ďalších. Porovnával som mailové systémy a rozmýšľal, či sa rozhodnem pre Aweber, Get Response alebo Mailchimp. Chcel som sa naučiť pracovať s Wordpressom a urobiť stránku, tak som zvažoval systém OptimizePress. Jednoducho bolo toho pre mňa ako nováčika veľa a z rôznorodých zdrojov. Nebol som schopný to obsiahnuť tak, aby som mohol prísť v krátkom čase s konkrétnym výsledkom.
 
Prišlo mi veľmi vhod, že sa v tom čase objavil niekto, kto mi ako na podnose naservíroval iba to najdôležitejšie z toho, čo som potreboval. Doslova za ruku ma previedol a ukázal čo treba od výberu témy, cez napísanie e-bookov, prepojenia s mailovým a fakturačným systémom, vytvorenia blogu a samotného predaja. Kurz Podnikání z pláže trval 8 týždňov a vďaka nemu som konečne dotiahol veci do konca. Pár dní po skončení kurzu sa začal môj e-book predávať a predáva sa dodnes.
 
Vy môj e-book poznáte, viete o čom hovorím, keďže ste si ho kúpili. Nechcete aj Vy vytvoriť niečo podobné o oblasti, ktorá zaujíma Vás? Ja som síce od začiatku vedel, akej téme sa chcem venovať, pretože ľudí zaujímalo, ako si môžu vytvoriť svoj vlastný produkt a predávať ho pod svojou značkou na Amazone v USA.
 
Vy však určite máte tiež nejakú svoju tému, vášeň, skúsenosť, ktorá by mohla pomôcť iným. Možno o nej zatiaľ neviete, ale určite ju máte. Môžete z nej vytvoriť e-book a predávať ju ďalej. Ľudia radi zaplatia za niečo čo im pomôže vyriešiť ich problém alebo ušetriť čas.
 
Ak sa rozhodnete vstúpiť do kurzu cez odkazy v tomto maile, dám Vám ZDARMA dva skvelé bonusy:
 
Bonus č.1
E-book herečky a mojej ženy Slávky Halčákovej: Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá (bežná cena 48 EUR). Je to praktický návod s krokmi a radami, ako natočiť jednotlivé typy videí. Slávkina metóda je pre každého, rúca zaužívané mýty o tom, čo sa pred kamerou má a čo nie, pomôže vám uvoľniť sa, predať sa, zvládnuť trému a prezentovať sa pred kamerou svojím videom. Viac si o jej e-booku môžete prečítať na jej stránke.

Bonus č.2
Polhodinová telefonická konzultácia so mnou zdarma o naštartovaní vášho online biznisu.

Takže takéto parádne bonusy odo mňa môžete mať, ak sa rozhodnete vstúpiť do kurzu Podnikání z pláže. Ja som svojho času našťastie neváhal ani chvíľu a investícia do kurzu sa mi vrátila mnohonásobne. Okrem toho som získal také praktické vedomosti, ktoré mi nikto nevezme a vďaka ktorým rozbieham svoje ďalšie projekty. Uzatvorená skupina, ktorá je pre všetkých členov kurzu je tiež skvelá vec, vďaka ktorej nikdy nezostávate sám a pomáha Vám ďalej rásť.
 
Kurz Podnikání z pláže si môžete kúpiť na tomto odkaze.
 
V ďalších dňoch Vám pošlem zopár príbehov tých, ktorí sa rozhodli do kurzu vstúpiť a dnes úspešne predávajú svoje e-booky.

Ak máte akúkoľvek otázku o kurze Podnikání z pláže, o tom, ako to v ňom vyzerá, o výbere témy, technické otázky, pokojne mi napíšte odpoveďou na tento mail a ja Vám v čo najkratšom čase rád odpoviem.
 
Prajem Vám príjemný deň!

S pozdravom,

Miloslav Ježo

P.S.1: Vstup do kurzu je časovo obmedzený do 23.1.2017, potom bude zasa na dlhší čas uzavretý.

P.S.2: V nedeľu 15.1. o 20,30 sa uskutoční inšpiratívny webinár, na ktorom sa zúčastnia ženy, ktoré vďaka kurzu Podnikání z pláže úspešne podnikajú a pomáhajú iným. Nenechajte si ho ujsť, zaregistrovať sa naň môžete na tomto odkaze