Dobrý deň,
 
V stredu ste odo mňa dostali mail, v ktorom som sa vyznal z toho, čo predchádzalo príprave môjho prvého e-booku a vďaka čomu som tento produkt dokončil. Venujem sa podnikaniu na Amazone a keďže táto téma zaujímala aj ďalších ľudí, tak som svoje know-how “zabalil” do formy e-booku a vďaka nemu sa o tom dozvedajú skoro už dva roky aj ďalší ľudia. Viacerí z nich sa o tomto druhu podnikania dozvedeli práve odo mňa a dnes na Amazone dosahujú výborné výsledky.
 
Dnes by som Vám chcel priblížiť príbehy ďalších ľudí, ktorí presne pred rokom práve na základe môjho odporúčania vstúpili do kurzu Podnikání z pláže. Každá z týchto dám nasledovala jednotlivé kroky a dokončila celý kurz. Výsledok je taký, že dnes majú svoje produkty, ktoré sa predávajú prostredníctvom ich webov. A to je aj odpoveď na otázku v predmete tohoto mailu :-). Vytvorili hodnotu pre iných ľudí, ktorá im buď pomáha alebo šetrí ich čas a peniaze.
 
Napríklad, herečka motivuje iných k tomu, aby sa nebáli postaviť pred kameru a začali posúvať svoje vedomosti ďalej prostredníctvom videa. Cestovateľka zasa učí iných ako môžu cestovať bez cestovky a ušetriť veľa peňazí. Lyžiarka sa rozhodla ponúknuť svoje skúsenosti a učí ľudí ako a čo najvýhodnejšie chodiť na lyžovačky s deťmi. Organizačná poradkyňa, ktorá sa venuje plánovaniu času a úloh zasa učí ďalších ako si majú čo najefektívnejšie zorganizovať svoj čas.
 
Nechcem, aby mal tento mail kilometer, tak sa pokúsim v krátkosti Vám tieto 4 príbehy priblížiť:
 
Slávka Halčáková, www.slavkahalcakova.sk
Vyštudovaná herečka s 20-ročnými skúsenosťami a moja životná partnerka. Keď sa počas materskej dovolenky rozhodovala, ktorým smerom sa jej pracovné kroky budú uberať, zaujala ju aj téma e-bookov, keďže videla ako to funguje u mňa.
 
Nemala však tušenia akej téme by sa mala venovať. Odpoveď však našla aj vďaka mne – človeku, ktorý sa jej v tom čase dosť vypytoval na rôzne veci ohľadom videí, keďže ako online podnikateľ potrebujem napriek svojej plachosti natáčať videá. To čo bolo pre ňu samozrejmé, pre mňa zďaleka nebolo a zrazu zistila, v čom by vedela byť nápomocná. Svoje rady mi častokrát posielala do práce mailom. Po čase vznikla z jej poznámok kostra dvoch budúcich e-bookov.

Herectvu sa venuje naďalej a popri tom si vrámci svojich časových možností rozvíja aj svoje online podnikanie.
 
Martina Magulová, www.martinamagulova.sk
Miluje cestovanie na vlastnú päsť a cestuje tak už viac ako 12 rokov, vždy keď má na to čas a financie. Na svojom blogu píše o svojich cestách a delí sa s ľuďmi o rady, tipy a svoje skúsenosti, aby sa tiež odvážili ísť spoznávať svet.
 
Dlhodobo túžila robiť na niečom vlastnom, čo ju bude tešiť a napĺňať. A tak dala v práci v kancelárii po 7 rokoch výpoveď. Pracovala ako realitná maklérka, pomáhala manželovi a potom sa dostala ku kurzu Podnikání z pláže.
 
Začiatkom roka 2016 však vôbec netušila, že sa začne venovať práve tejto oblasti, takouto formou a ako veľmi jej to zmení život. Predstava, že by si mala sama vytvoriť webovú stránku bola pre ňu sci-fi. Netušila ako písať články, nemala s písaním žiadne skúsenosti. Martina však napokon absolvovala kurz tak, že jej e-booky a webstránka boli vyhodnotené ako najlepšie zo všetkých účastníkov. Stala sa víťazkou tzv. Plážovej výzvy, čo jej tiež veľmi pomohlo pri naštartovaní svojho podnikania. Okrem toho na konci roka vytvorila svoj prvý cestovateľský kalendár a má ďalšie nápady do budúcnosti.

 
Petra Konárska, www.petrakonarska.sk
Petra patrí tiež medzi ľudí, ktorí sa rozhodli vydať sa vlastnou cestou. Pracovala vo veľkej firme, tiež sa však rozhodla svoj zamestnanecký pomer ukončiť a začať podnikať. Do kurzu Podnikání z pláže vstúpila preto, aby sa naučila premeniť svoju vášeň lyžovanie na online podnikanie.

Dnes na svojej stránke ponúka štyri e-booky, v ktorých radí ľuďom ako si vybrať vhodné lyžiarske stredisko alebo ako cestovať a lyžovať s ďeťmi. Postupne sa jej otvárajú ďalšie možnosti, plánuje robiť rozhovory so zaujímavými ľuďmi z tejto oblasti alebo vydať lyžiarske omaľovánky.
 
Jana Osičková, www.janaosickova.sk
Jankinou vášňou je vytváranie rôznorodých zoznamov a plánovanie. Venuje sa organizovaniu času a úloh kreatívnym a originálnym spôsobom. Popri svojej práci a rodine si vytvorila vlastný web, kde rozvinula svoju plánovaciu vášeň do vlastných plánovačov, checklistov a originálnych pomôcok na efektívne dosahovanie cieľov. Ukazuje ľuďom, ako si môžu prehľadne a zmysluplne zorganizovať svoj čas a úlohy pomocou plánovačov vytvorených na mieru.

 

Ak by ste chceli spoznať viac ďalších ľudí, ktorým kurz Podnikání z pláže zmenil život, tak už túto nedeľu o 20:30 sa uskutoční webinár, na ktorom sa budete môcť stretnúť s ďalšími úspešnými príbehmi. Prihlásiť sa na webinár môžete na tomto odkaze.
 
Tak ako som písal v stredu, ak sa rozhodnete vstúpiť do kurzu cez odkazy v tomto maile, dám Vám k tomu ZDARMA dva skvelé bonusy:
 
Bonus č.1
Jeden z týchto e-bookov (vy si vyberiete, o ktorý z nich máte záujem):

  1. Miloslav Ježo: Návod na zarábanie cez Amazon (bežná cena 77 EUR). Je to podrobný návod, krok za krokom, podľa ktorého si môžete aj vy vybudovať vaše vlastné podnikanie na Amazone v USA alebo Európe.

             alebo

  1. Slávka Halčáková: Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá (bežná cena 48 EUR). Je to praktický návod s krokmi a radami, ako natočiť jednotlivé typy videí. Slávkina metóda je pre každého, rúca zaužívané mýty o tom, čo sa pred kamerou má a čo nie, pomôže vám uvoľniť sa, predať sa, zvládnuť trému a prezentovať sa pred kamerou svojím videom.

Bonus č.2
Polhodinová telefonická konzultácia so mnou zdarma o naštartovaní vášho online biznisu.
 
Kurz Podnikání z pláže si môžete do 23.1.2017 kúpiť na tomto odkaze.
 
Ak máte akúkoľvek otázku o kurze Podnikání z pláže, o tom, ako to v ňom vyzerá, o výbere témy, technické otázky, pokojne mi napíšte odpoveďou na tento mail a ja Vám v čo najkratšom čase rád odpoviem.

 
Prajem Vám príjemný deň!

S pozdravom,

Miloslav Ježo
Online podnikateľ a autor e-booku
Návod na zarábanie cez Amazon

P.S. Nikdy som neponúkal svojim kontaktom niečo, čo by som sám nevyskúšal alebo o čom by som nebol presvedčený, že je to skvelý deal. Veď pred rokom som ho predal aj vlastnej žene! 🙂 Na moje odporúčanie kúpila aj moja Slávka (Áno, ona má svoj vlastný prístup do kurzu, pretože inak by nemohla byť súčasťou komunity a využívať najcennejší bonus – uzatvorenú skupinu na Facebooku). Dnes tento kurz ponúkam aj Vám.