Vytvorte si skutočné podnikanie na Amazone!

Stále sa vám nedarí nájsť spoľahlivý spôsob ako si vytvoriť vlastný biznis? Občas síce dostanete skvelý nápad, ale bojíte sa rizika alebo nemáte dosť financií, či odvahu opustiť zamestnanie?

 Ak ste práve odpovedali ÁNO, prečítajte si nasledujúce riadky - možno vám prinesú do života zaujímavú zmenu. Predstavujem v nich naozajstnú príležitosť na vytvorenie skutočného biznisu, ktorý mám aj ja a viem, že zaručene funguje, pretože mi zarába peniaze.

Pred pár rokmi som sa nachádzal v podobnej situácii, ako mnohí z vás. Bol som síce zamestnaný, ale stále som rozmýšľal, ako si vybudovať vlastné podnikanie. Nebol som si istý, v akej oblasti, dokonca som nemal ani jasný cieľ, za ktorým by som kráčal. Vedel som však, že sa tejto myšlienky nechcem vzdať a skôr či neskôr mi život ukáže smer, ktorým sa vydám.

 

Mypicture22022016

Miloslav Ježo - online podnikateľ na Amazone

 

Nepatrím do skupiny podnikateľov, ktorí by dokázali zbohatnúť zo dňa na deň. To, že som sa osamostatnil si vyžadovalo veľa práce, študovania, hľadania, skúšania. Veď pred časom som ani len netušil, aké úžasné možnosti ponúka internet a akým zásadným spôsobom mení ľuďom životy.

Tento biznis som naštartoval ešte popri zamestnaní a dnes je už mojou realitou. Maximálne ma baví, poskytuje mi úplnú slobodu a automaticky generuje príjem. Vybudoval som ho sám vďaka nasledovaniu ľudí, ktorí rovnakým spôsobom zarábajú státisíce dolárov mesačne. Táto stratégia je overená, funguje a práve ju predstavuje aj môj ebook:

Návod na zarábanie cez Amazon

Keď som v poslednom období rozprával o tom, akému typu podnikania sa venujem, ľudia v mojom okolí boli prekvapení a chceli vedieť viac. Videl som, ako ich to zaujíma a preto som sa rozhodol zhrnúť moje doterajšie vedomosti a popísať spôsob, akým zarábam peniaze.

V ebooku prezentujem návod na spôsob podnikania, ktorý je založený na automatickom predaji vlastných produktov v USA, prípadne v iných krajinách. Píšem o predaji reálnych fyzických produktov, ktoré všetci denno-denne používame. Stačí sa rozhliadnuť okolo seba, napríklad, keď budete večer doma relaxovať. Čo vidíte? Možno obal na telefón, misku pre psa, vankúš, vývrtku na víno, tácku...

Denne používame a potrebujeme stovky výrobkov. Na tomto princípe je založené aj podnikanie, ktoré predstavujem. V podstate ani nie je výnimočné, veď funguje už tisíce rokov a ďalšie tisíce aj bude fungovať. Predaj fyzických produktov nie je žiadna raketová veda. Existuje však správny a nesprávny spôsob ako ich predávať. Predstavím vám ten správny.

Vyberiete si také produkty, o ktoré je najväčší záujem, čiže dopyt zákazníkov je zabezpečený. Predávate ich pod svojou vlastnou značkou, takže ste jej jediný predajca. A napokon, ponúkate ich na najväčšom a najobľúbenejšom maloobchodnom portále na svete – na Amazon.com, ktorého obrat neustále rastie (viď graf):

Amazon je preto naozaj lákavým miestom, kde je možné produkty predávať zákazníkom na celom svete.

Ponúka sa tak obrovská a lukratívna obchodná príležitosť na vytvorenie dlhodobého biznisu. A preto som sa ju rozhodol využiť aj ja.

Ak vás oslovila možnosť vytvoriť si vlastné podnikanie, ktoré môžete riadiť z hociktorého miesta na svete, tak ste na správnom mieste. Budete potrebovať iba laptop a internetové pripojenie. Rozhodol som sa ísť touto cestou preto, aby som získal viac slobody a flexibility v mojom živote a mohol tráviť viac času so svojou rodinou. Dnes mi dovolenku už nikto schvaľovať nemusí... A to je na nej krásne :-).

Prečo si myslím, že táto možnosť je momentálne až neuveriteľne lukratívna a najlepšia, o akej viem?

 • Nízka počiatočná investícia.
 • Minimálne riziko.
 • Väčšia časť celého procesu je úplne automatizovaná.
 • Dlhodobá perspektíva.
 • Dostupnosť a rýchlosť – bez ohľadu na vek môže ktokoľvek veľmi rýchlo zaznamenať prvé výsledky.
 • Časová flexibilita – pracujete vtedy, kedy chcete.
 • Možnosť pracovať z hociktorej lokality.
 • Nie je potrebná kancelária alebo sklad, iba laptop a internetové pripojenie.
 • Fyzické produkty dennej spotreby budú vždy potrebné.
 • Obchodovanie na Amazone neustále rastie, čím ďalej tým viac ľudí chodí nakupovať práve tam.
 • Žiadne špeciálne vedomosti o predaji alebo maloobchode nie sú potrebné.

Náklady na vytvorenie takéhoto biznisu sa rátajú v stovkách eur. Určite nie viac. Skúste sa pre porovnanie zamyslieť, aké investície sú nevyhnutné na založenie iných druhov podnikania: Koľko by stálo sprevádzkovanie reštaurácie alebo iného lokálneho obchodu v nákupnom centre? Aké náklady by si vyžiadal chod kancelárie, ak by ste sa venovali konzultačnej činnosti? Koľko peňazí by ste potrebovali na prenájom skladovacích priestorov, ak by ste predávali tovar tradičným spôsobom? Akú investíciu by si vyžadovala kúpa nejakej osvedčenej franšízy? Vo všetkých prípadoch by to boli minimálne tisíce alebo desaťtisíce eur.

Podobné porovnanie zvážte aj pri uvažovaní o možných rizikách. Pri obchodovaní na Amazone je riziko minimálne.

Model podnikania, ktorý predstavujem využíva jeden z najlepších fulfillmentových systémov na svete - Na Amazone nielenže svoje produkty predávam, ale využívam ho aj na kompletnú logistiku a distribúciu.

Vytváram skutočný biznis, ktorý môžem v budúcnosti predať alebo z neho naďalej žiť.

V súčasnosti sa stále viac ľudí oboznamuje s týmto druhom podnikania, pretože v ňom vidia obrovskú príležitosť.

Tí, ktorí si mali možnosť tento Návod prečítať, myslia si o ňom nasledovné:

Kedze o svojom produkte sa az tak moc nerozsirujem v mojom okoli, aby zbytocne moji znamy a rodina nepatrali po mojom produkte na Amazone a nekazili konverziu navstevy a predaja :-). Tak sa chcem trosku pochvalit aspon vam. Mam velku radost. Pretoze v pondelok som spustil prvy krat produkt na Amazone a dnes som bol velmi prekvapeny ked som si ho isiel pozriet a zistil som, ze po 6 dnoch som mal zrazu za jeden den 27 organickych predajov. Som z toho nadseny. Zakladom mojho postupovania od zaciatku az po realny predaj bol vas ebook. Priznam sa, ze o tomto sposobe podnikania som sa nedozvedel od vas a na tento sposob podnikania som narazil inde. A vsak netrvalo dlho a objavil som vas ebook, ktory som si pre istotu zakupil aj s 30min. konzultaciou ako ste ponukal (pre istotu ). To som vsak nevyuzil. Myslim, ze aj preto, ze ste v kratkom case na to vytvoril uzavretu skupinu na FB (co je super vec pre vsetkych a velmi dobry tah od vas). Klamal by som keby som vam tvrdil, ze si stacilo precitat len vas ebook a bolo to, ale urcite to ma najvacsi podiel na uspesnom zalistovani a predaji mojho produktu. Takzvany zakladny kamen ktore mu som si uz potom len vyhladaval dalsie informacie, ucil a patral po dalsich radach. Kazdopadne vam drzim palce a velmi pekne dakujem. Investicia do vasej knihy je podla mna nutnost a nelutujem.
Martin Šimonovičwww.izoms.sk
Ebook od pána Ježa odporúčame všetkým ktorí chcú využiť príležitosť a mať svoj vlastný business na Amazone. Z osobnej skúsenosti môžeme povedať, že sme sa kvôli nemu dozvedeli o príležitosti ako takej. Následne po prečítaní ebooku sme mali v rukách to čo potrebujeme, riadili sme sa ním, čo prinieslo a stále prináša svoje ovocie. Myslíme si, že tento ebook je určite najlepšia možnosť pre začínajúcich podnikateľov, ktorí ešte nemajú skúsenosti s predávaním na internete. Vyzdvihol by som jeho pomer cena/kvalita, ktorý je bezkonkurečný, ohľadom na veľký prínos, a relatívne smiešnu sumu v porovnaní s ASM kurzom, alebo plateným podporám na česko-slovenskom trhu. Za nás ostáva povedať len ďakujeme, a prajeme veľa úspechov.
Ľudovít Dunčko a Matej Halahija
Podnikání na Amazonu je skvělou a zároveň lákavou podnikatelskou příležitostí dnešní doby. Aby vám však celý systém fungoval a opravdu vydělával peníze, je potřeba udělat řadu kroků a procesů. Bez zkušeného průvodce se na této cestě pravděpodobně ztratíte, protože to není jednoduchý systém. Rozhodně je dobré tedy čerpat ze zkušeností někoho, kdo už cestu zná a může vám ji ukázat. Na eBooku oceňuji, že popisuje všechny potřebné věci, které člověk potřebuje udělat, aby mu podnikání na Amazonu vydělávalo, a to nejen teoreticky, ale také s praktickými příklady a radami z reálné praxe.
Stanislava Mrázkováwww.stanislavamrazkova.cz
Na jar 2015 som zachytila kampaň k predávaniu tovaru na Amazone, ale keď som sa dozvedela cenu kurzu skoro 5000 USD, tak som to nechala plávať. Potom v septembri 2015 rozbehli podobnú kampaň aj v Čechách a vtedy som sa už začala o toto podnikanie zaujímať viac. Sledovala som videá zdarma, zúčastnila som sa semináru v Bratislave....a vtedy som si povedala, že ak kurz bude stáť okolo 1000 EUR, tak do toho idem. Cena však bola 2800 EUR a to by som nemala žiadne peniaze na rozbeh. Našťastie som narazila na fantastický ebook Návod na zarábanie cez Amazon za zlomok ceny kurzov. Je tam popísané všetko, čo potrebujete na začiatok. Neoceniteľná je aj FB skupina, kde vždy nájdete radu od skúsenejších. Svoj prvý produkt mám na Amazone - musím však priznať, že som podcenila radu "byť rýchly" a kým som sa rozhýbala a dostala svoj produkt do skladov Amazonu, vznikla u tohoto produktu taká veľká konkurencia, že je veľmi ťažké sa presadiť. Takže druhý produkt už budem riešiť úplne inak - a aj o tom to je - získať skúsenosti, mať podporu a ide sa ďalej.
Adriana Ondríková
Váš ebook mi veľmi pomohol. Boli v ňom všetky informácie, ktoré som potreboval na rozbehnutie podnikania na amazone. Bez neho by som sa stále motal niekde na začiatku. Som vďačný, že ste všetky dôležité informácie zbalili do ebooku a publikovali. Tiež si vážim fantastickú cenu Vášho ebooku, keďže väčšina programov o amazone je strašne drahých, hlavne pre začiatočníkov. Dodali ste mi odvahu založiť si živnosť popri podnikaní a vďaka Vám je môj prvý produkt na ceste do amazonu. Skvelé ! 🙂
Dušan Mišjak
S koupí e-booku jsem naprosto spokojený. Udělal jsem si ucelený obrázek o tom jak vybrat a umístit svůj produkt na Amazon. Myslím, že pokud máte "všech pět pohromadě", tak vám tento ebook stačí na rozjezd prodejů na Amazonu a nemusíte kupovat žádné drahé kurzy.
Petr Charousek

Možno ste si všimli, že niektoré kurzy, ktoré sa zaoberajú touto témou stoja tisíce dolárov. A záujem o ne je obrovský. V mojom ebooku som zhrnul najdôležitejšie potrebné informácie pre tých, ktorí aspoň rozumejú po anglicky a sú pripravení sa tejto téme venovať. Za pár týždňov môžu mať svoj prvý vlastný produkt na Amazone a predávať ho v USA, Nemecku, Veľkej Británii alebo v inej krajine.

Čo získate kúpou tohoto Návodu?

Ebook, ktorý ponúkam, nie je beletria, ale užívateľská dokumentácia, vysvetľujúca ako postupovať pri vytváraní tohoto biznisu. Obsahuje len podstatné informácie, žiadne zbytočnosti. Tvorí ho 94 strán, viac ako 26 tisíc slov a 60 obrázkov pre lepšie pochopenie. Okrem iného v ňom vysvetľujem:

 • Aké produkty sa najlepšie na Amazone predávajú.
 • Podľa akých kritérií si vyberať produkt.
 • Ako postupovať pri zakladaní účtu predajcu.
 • Ako postupovať pri hľadaní spoľahlivého dodávateľa.
 • Všetko o dizajne konkrétneho produktu.
 • Ako vytvoriť základy predaja.
 • Aké sú prvé kroky po umiestnení produktu na Amazon.
 • Ako postupovať pri získavaní hodnotení.
 • Vízie do budúcnosti.
 • Ďalšie informácie potrebné pre vytvorenie prvého produktu a značky na Amazone.

Prikladám aj týchto 6 BONUSOV ZDARMA, ktoré vám uľahčia a urýchlia cestu za vysnívaným podnikaním:

 • 1
  Váš osobný checklist
  24 krokov, ktoré treba nasledovať pri vytváraní a umiestňovaní svojho prvého produktu na Amazon.
 • 2
  Vzor emailu
  Vzor emailu (v angličtine), ktorý posielam dodávateľom.
 • 3
  Zoznam otázok
  Zoznam najdôležitejších otázok (v angličtine), na ktoré sa treba pýtať dodávateľa.
 • 4
  Zoznam 30 produktov, ktorým sa treba vyhnúť
  Zoznam 30 produktov, ktoré síce kritériá spĺňajú, ale je lepšie sa im vyhnúť, pretože ich už ponúka príliš veľa predajcov.
 • 5
  Aktuálne informácie
  Prístup k ďalším exkluzívnym informáciám o rozvíjaní biznisu, ktoré budete odo mňa dostávať.
 • 6
  Aktualizácia ebooku
  Doživotnú aktualizáciu ebooku – online svet sa dynamicky mení, preto budem ebook priebežne aktualizovať a dopĺňať zásadné informácie.

Cena Návodu na zarábanie cez Amazon je iba 77 EUR.*

*Vrátane všetkých bonusov a budúcich aktualizácií.

Ak chcete získať 30-minútovú konzultáciu naviac, vyberte si VIP verziu:

VIP verzia

(Ebook + Bonusy + 30-minútová konzultácia)

Pokiaľ by ste chceli váš biznis na Amazone naštartovať ešte rýchlejšie, máte možnosť rozhodnúť sa pre VIP verziu. Tá okrem samotného eBooku a všetkých bonusov obsahuje aj 30-minútovú telefonickú konzultáciu so mnou.

Ak sa rozhodnete pre VIP verziu, odporúčam prečítať si najprv celý ebook, pripraviť si zoznam otázok a otvorených bodov, aby ste svoj čas vyhradený na konzultáciu využili čo najefektívnejšie a najlepšie pre vás. Následne sa dohodneme na konkrétnom čase a naplánujeme náš rozhovor.

Cena VIP verzie (eBook + Bonusy + 30 min. konzultácia) je 119 EUR.

Školenia s touto tematikou stoja niekoľko stoviek alebo tisícov eur a sú v angličtine. Viaceré z nich som absolvoval a vyskúšal. Do ebooku som vybral to najdôležitejšie z nich. Kliknite na tlačidlo Kúpiť a získajte tento jedinečný ebook.

Nepoznám žiaden iný, čo i len podobný manuál na našom trhu za tak nízku cenu, ktorý by chronologicky vysvetľoval postupnosť krokov pri vytváraní uceleného obchodného prípadu. Pokiaľ náhodou o niečom podobnom viete, smelo ma môžete presvedčiť o opaku a poslať mi info na môj mail milos@miloslavjezo.sk. Rád privítam spätnú väzbu a tiež ocením, ak sa neskôr so mnou podelíte o vaše úspechy na Amazone.

Kladiete si otázku, prečo by mal niekto kupovať práve vašu značku produktu, keď nie je známa? Práve dôveryhodnosť a obľúbenosť Amazonu medzi spotrebiteľmi váš produkt zviditeľní. Možno ste si teraz uvedomili, že vôbec netušíte, aký produkt by ste mohli predávať. V ebooku podrobne vysvetľujem postup výberu tak, že si ktokoľvek dokáže vytipovať hneď niekoľko produktov. Z nich si vyberie pre seba najzaujímavejší, ktorému sa chce venovať ďalej.

Som presvedčený, že ebook, ktorý si kúpite je jednoducho „bomba“. Rozhodol som sa preto, že vám ponúknem 14-dňovú záruku spokojnosti. Ak do 14 dní od kúpenia ebooku zistíte, že sa vám nepáči alebo budete mať pocit, že nie je pre vás vhodný, vrátim vám peniaze v plnej výške.

P.S. 1. Rozhodnutie, či ponúkanú možnosť využijete a začnete si budovať svoj vlastný skutočný biznis alebo nie, je na vás. Ak zvolíte nie, tak zostávate tam, kde sa momentálne nachádzate. Ak ste sa rozhodli posunúť a ebook si kúpite, získavate cenné informácie, vďaka ktorým môže vaše podnikanie vystreliť raketovou rýchlosťou. Získajte ho na tomto ODKAZE alebo kliknutím na tlačidlo KÚPIŤ Návod na zarábanie cez Amazon.

P.S. 2. Len pripomínam: Cena tohoto Návodu je iba 77 EUR. Každý, kto si ebook kúpi má sedemdňovú garanciu vrátenia peňazí. Získa tak dostatočne dlhý čas na pokojné rozhodnutie, či sa bez rizika chopiť ponúkanej príležitosti.