Názory na eBook "Návod na zarábanie cez Amazon" tých, ktorí ho čítali ...

Kedze o svojom produkte sa az tak moc nerozsirujem v mojom okoli, aby zbytocne moji znamy a rodina nepatrali po mojom produkte na Amazone a nekazili konverziu navstevy a predaja :-). Tak sa chcem trosku pochvalit aspon vam. Mam velku radost. Pretoze v pondelok som spustil prvy krat produkt na Amazone a dnes som bol velmi prekvapeny ked som si ho isiel pozriet a zistil som, ze po 6 dnoch som mal zrazu za jeden den 27 organickych predajov. Som z toho nadseny. Zakladom mojho postupovania od zaciatku az po realny predaj bol vas ebook. Priznam sa, ze o tomto sposobe podnikania som sa nedozvedel od vas a na tento sposob podnikania som narazil inde. A vsak netrvalo dlho a objavil som vas ebook, ktory som si pre istotu zakupil aj s 30min. konzultaciou ako ste ponukal (pre istotu ). To som vsak nevyuzil. Myslim, ze aj preto, ze ste v kratkom case na to vytvoril uzavretu skupinu na FB (co je super vec pre vsetkych a velmi dobry tah od vas). Klamal by som keby som vam tvrdil, ze si stacilo precitat len vas ebook a bolo to, ale urcite to ma najvacsi podiel na uspesnom zalistovani a predaji mojho produktu. Takzvany zakladny kamen ktore mu som si uz potom len vyhladaval dalsie informacie, ucil a patral po dalsich radach. Kazdopadne vam drzim palce a velmi pekne dakujem. Investicia do vasej knihy je podla mna nutnost a nelutujem.
Martin Šimonovičwww.izoms.sk
Podnikání na Amazonu je skvělou a zároveň lákavou podnikatelskou příležitostí dnešní doby. Aby vám však celý systém fungoval a opravdu vydělával peníze, je potřeba udělat řadu kroků a procesů. Bez zkušeného průvodce se na této cestě pravděpodobně ztratíte, protože to není jednoduchý systém. Rozhodně je dobré tedy čerpat ze zkušeností někoho, kdo už cestu zná a může vám ji ukázat. Na eBooku oceňuji, že popisuje všechny potřebné věci, které člověk potřebuje udělat, aby mu podnikání na Amazonu vydělávalo, a to nejen teoreticky, ale také s praktickými příklady a radami z reálné praxe.
Stanislava Mrázkováwww.stanislavamrazkova.cz
Ebook od pána Ježa odporúčame všetkým ktorí chcú využiť príležitosť a mať svoj vlastný business na Amazone. Z osobnej skúsenosti môžeme povedať, že sme sa kvôli nemu dozvedeli o príležitosti ako takej. Následne po prečítaní ebooku sme mali v rukách to čo potrebujeme, riadili sme sa ním, čo prinieslo a stále prináša svoje ovocie. Myslíme si, že tento ebook je určite najlepšia možnosť pre začínajúcich podnikateľov, ktorí ešte nemajú skúsenosti s predávaním na internete. Vyzdvihol by som jeho pomer cena/kvalita, ktorý je bezkonkurečný, ohľadom na veľký prínos, a relatívne smiešnu sumu v porovnaní s ASM kurzom, alebo plateným podporám na česko-slovenskom trhu. Za nás ostáva povedať len ďakujeme, a prajeme veľa úspechov.
Ľudovít Dunčko a Matej Halahija
Na jar 2015 som zachytila kampaň k predávaniu tovaru na Amazone, ale keď som sa dozvedela cenu kurzu skoro 5000 USD, tak som to nechala plávať. Potom v septembri 2015 rozbehli podobnú kampaň aj v Čechách a vtedy som sa už začala o toto podnikanie zaujímať viac. Sledovala som videá zdarma, zúčastnila som sa semináru v Bratislave....a vtedy som si povedala, že ak kurz bude stáť okolo 1000 EUR, tak do toho idem. Cena však bola 2800 EUR a to by som nemala žiadne peniaze na rozbeh. Našťastie som narazila na fantastický ebook Návod na zarábanie cez Amazon za zlomok ceny kurzov. Je tam popísané všetko, čo potrebujete na začiatok. Neoceniteľná je aj FB skupina, kde vždy nájdete radu od skúsenejších. Svoj prvý produkt mám na Amazone - musím však priznať, že som podcenila radu "byť rýchly" a kým som sa rozhýbala a dostala svoj produkt do skladov Amazonu, vznikla u tohoto produktu taká veľká konkurencia, že je veľmi ťažké sa presadiť. Takže druhý produkt už budem riešiť úplne inak - a aj o tom to je - získať skúsenosti, mať podporu a ide sa ďalej.
Adriana Ondríková
Váš ebook mi veľmi pomohol. Boli v ňom všetky informácie, ktoré som potreboval na rozbehnutie podnikania na amazone. Bez neho by som sa stále motal niekde na začiatku. A to ani nehovorím o skupine na Facebooku, kde som našiel tiež mnoho odpovedí na otázky, vlastne všetky odpovede, ktoré som potreboval. Som vďačný, že ste všetky dôležité informácie zbalili do ebooku a publikovali. Tiež si vážim fantastickú cenu Vášho ebooku, keďže väčšina programov o amazone je strašne drahých, hlavne pre začiatočníkov. Dodali ste mi odvahu založiť si živnosť popri zamestnaní a vďaka Vám je môj prvý produkt na ceste do amazonu. Skvelé ! 🙂
Dušan Mišjak
Vážený pán Ježo, koncom mája som si kúpil Váš e-book, trochu so zvedavosti a len tak pre informovanosť. Preto som si jeho preštudovanie ponechal až na dovolenkové obdobie. Práve som sa vrátil z dovolenky kde som prešiel Vaše materiály. Dodatočne veľké poďakovanie. Je to zatiaľ nejlepší e -book, ktorý sa mi dostal do ruky. Informačne nabitý, hutný, bez balastu a motivačnej vaty. Väčšinou majú e-booky veľkú a veľmi sebavedomú reklamu, obsahovo sú však slabšie a mnohokrát opakujú všeobecne známe pravdy s cieľom zarobiť predajom e-booku a nie podať nejakú hodnotu. Váš materiál má zatiaľ najväčšiu "value for money", dokonca hodnota mnohonásobne prevyšuje cenu. Viem, že toto sú časté hodnotenia pri iných informačných produktoch, kde to ja osobne príjmam skepticky, ale vo Vašom prípade to sedí stopercentne. Spätne sa aj čudujem, že toto množstvo hodnotných informácii ponúkate tak lacno. Na druhú stranu to bol dôvod, prečo som si e-book kúpil. Ako som spomínal k zázračným riešeniam, bez práce, alebo len s minimálnym úsilím, za stovky Eur som skeptický. So srdečným pozdravom Peter Petrovič
Peter Petrovič
Začiatkom decembra minulého roka, som pri svojich potulkách internetom, narazila na stránku p. Ježa. Začítala som sa so záujmom do jeho riadkov a len tak, zo zvedavosti a z potreby životnej zmeny, som si objednala bezplatný prehľad o fenoméne Amazon, ktorý p. Ježo vyrobil pre našincov na základe vlastných skúseností. Trvalo mi takmer celý mesiac, pokiaľ som sa dostala k serióznemu čitaniu. A moje nadšenie začalo priamoúmerne narastať. Myslím, že ešte v ten istý večer, ako som si to prečítala, som klikla a objednala si kompletný Návod. Neoľutovala som. Ba naopak. Uvedomujem si, že sme dostali do rúk hodnotu, ktorú vieme svojím pochopenim a prácou rozvinúťdo obrovských rozmerov. Áno, podla mojho názoru je vstup na Amazon adrenalínový, vhodný pre kreatívnych a usilovných, je to beh na dlhé trate, ktorý vás dokaže prekvapiť a byť vám vdačný, ak sa naozaj snažíte a myslíte svoju prácu vážne. P. Ježo nam priniesol polopatický postup, ako sa toho zhostiť bez chaosu, ktorý by nám tento market v každom prípade priniesol, najmä z dovodu nepochopenia systému v cudzom jazyku. Som za to úprimne vdačná, tak ako aj za postupne vznikajúcu komunitu s neutíchajúcim záujmom a radami p. Ježa pre nás všetkých.
Elena Knežová
Dobrý den pane Ježo, děkuji za Vaši snahu a "servis", který poskytujete ke svému know-how ebooku jak podnikat na Amazonu. Ebook jsem zhltnul, jak se říká, jako malinu. Spoustu informací jsem už měl zjištěných, spoustu věcí a zj. konkrétní odkazy na outsourcing a jednotlivé postupy mi pomohly. De facto šlo o detaily. Byly nicméně nezbytné pro ucelený obraz. Velký, přímo obrovský přínos vidím v komunitě na facebooku, která doplňuje rady, návody a zkušenosti dalších. Tohle je naprosto skvělé a člověk se vlastně může vzdělávat neustále. Myslím si, že si honorář za ebook zasloužíte a musím se přiznat, že pouze Vy jste mě přesvědčil, že jít na Amazon má smysl, i když jsem narazil na více kurzů a návodů. Nejen cena byla přesvědčivým argumentem, ale líbí se mi váš lidský a ne ten dravý "asertivní marketing", který pro mě vždy zavání jen taháním peněz z lidí. Nemohu vytýkat nic, co se knihy týče. Možná jen díky silnému progresu a neustálým změnám na Amazonu bych časem ebook neustále aktualizoval o nové poznatky.
Radim Křenek
Ebook je faktický a bez zbytočného ohurovania. Má prehľadnú štruktúru. Poskytuje presné a veľmi cenné informácie pre každého začiatočníka, ktorý sa samozrejme skutočne zaujíma o tento typ podnikania. Páčil sa mi Váš reálny pohľad a to, že ste neskĺzli do lacného ospevovania miliónových zárobkov. Veľmi boli pre mňa užitočné detaily v podobe print screenov príp. info o o zakladaní účtu či info o tom ako fungujú čiarové kódy. Váš ebook úplne postačuje ako kostra pre začiatok vlastného podniku na Amazone. Každý, kto to chce naozaj robiť sa má stále o čo oprieť..čiže o Váš ebook. Odporučil by som ebook prečítať ľudom kvôli tomu, aby každý pochopil aké možnosti trh ponúka a je to skvelá motivácia pre každého.
Milan Valovič
E-book vnímam ako efektívny komplexný manuál podnikania na Amazone v predaji produktov. Na začiatku stojí zaujímavá podnikateľská príležitosť, ktorú Miloslav podrobne a najmä zrozumiteľne predstaví, aby následne sprevádzal čitateľa doslova krok za krok po ceste, ktorou si prešiel aj on a uspel. Najlepšie na e-booku je, že aj keď nie ste technický typ (ako napríklad ja ), vďaka podrobným vysvetleniam pochopíte, ako celý proces funguje, aké kroky treba urobiť, ako ich urobiť a tiež prečo. V e-booku je aj kopec trikov a postupov, ktoré vznikali na základe vlastných skúseností, a verím, že dokážu ušetriť veľa času, energie aj peňazí, ktoré by stál vlastný prieskum pokusom a omylom. Za skvelú časť považujem aj časť otázok a odpovedí, kde nájdete odpovede na väčšinu otázok, ktoré sa Vám v hlave počas čítania e-booku objavia.
Zuzana Koščováwww.zuzanakoscova.sk
Na začiatku novembra 2014 som sa dozvedel o možnosti čo teraz ponúka Miloš. Podľa mojich informácií mali vtedy na Slovensku takúto možnosť prakticky realizovať asi traja ľudia. Dali sme dokopy s dcérkou malý team – ona ovláda angličtinu a ja obchod. Kúpili sme si on-line kurz, ktorý vo videách a písaných textoch nás mal previesť až do vysnívaného cieľa – predávať na AMAZONE. Pred Vianocami však dcérke pribudli ďalšie povinnosti čo pretrvalo ďalších pár mesiacov. Vec zostala stáť a ja som – bez dobrej znalosti angličtiny – nebol schopný sám v projekte pokračovať. Pred pár týždňami ma mimoriadne potešila informácia, že človek čo to „dal“ robí na to „kuchárku“ v slovenčine. Vyhľadal som si ho a tento návod od neho získal a neskutočne lacno! Na tých pár desiatkach strán máte všetko čo potrebujete. Skutočne ! A Miloš pritom dáva k tomuto návodu praktické bonusy čo vašu cestu ešte zjednodušia. Dnes sme už naplno reštartovali náš projekt. Dozadu môžem iba ľutovať, že sme za tú istú vec dali 5000 dolárov – tento e-book ho bohato nahradí. Vďaka Miloš !
Igor MayerTel. 0905 402 844
Pacilo sa mi najma zhrnutie po kazdej kapitole, v jednotlivych strucnych a najdolezitejsich bodoch Bola som velmi spokojna, viem presne ako postupovat pri kazdom kroku podnikania na Amazone. (to vam asi pise kazdy ale je to tak 🙂 Touto knizkou ste dali ISTOTU ludom ako my, ako postupovat a nembat sa do toho ist. Najdolezitejsia cast vyberu produktu/byt si ista ze ten produkt ma potencial plus, proces ohladom distributorov, kde ich hladat, kontakty a prakticke veci priamo na amazone FB skupina je jedna z top vecí, okrem toho ze tam je tam vidiet ze naozaj je to mala komunita ludi a ziadny masokombinat, riesia tam realne veci ktore pri procesoch nastanu. Vieme si navzajom pomoct co je najdolezitejsie a ziadna otazka nezostane nezodpovedana. Myslim si ze v dnesnej dobe je velmi dolezite stastie cloveka, ktore vyplyva najma z toho ze robi pracu ktora ho bavi a je istym sposobom "slobodny". Vy tu moznost ponukate, a je len na ludoch ci sa jej chytia.
Martina Bučkováhttps://saferpass.net/ marketingovy manazer
Síce som e-book ešte nedočítal, tak sa mi páči jeho spracovanie a jednoduchosť. Verím že ak budem postupovať krok za krokom, tak sa mi podarí rozbehnúť podnikanie na Amazone. Skupina na Facebooku je určite užitočná, kedže sa dá priamo skontaktovať s ľudmi čo sú do tohto projektu zapojení a získať tak dáke užitočné rady.
Tomáš Frimmel
Je skoda, ze e-book nevysel o par let drive. Obsahuje vsechny informace potrebne k zahajeni prodeje vlastni znacky na Amazonu. Pokryva tak know-how, ktere se na trhu ceni nekolinanasobne vyse. Tesim se na pokracovani cilene na rozvoj a prekonavani uskali tohoto uzasneho business modelu.
Jan Hurdawww.janhurda.com
Nezvyknem sa pochváliť a teraz musím:) ...Tak včera som mal konečne,t.j. v treťom týždni od spustenia predaja originálny organický predaj bez akciových cien za už fixnú cenu a čo ma potešilo ,tak iba na základe 2 och 5* hodnotení. Veľmi to poteší človeka a o to viac ,že doterajšie úsilí nebolo márne i keď som len na začiatku . Samozrejme bez p.Ježa by takéto niečo nebolo možné. Tak vďaka patrí predovšetkým jemu a samozrejme všetkým Vám ,ktorý pomáhate,radíte a bojujete spolu so mnou:) Pekný deň
Marcel Arendaš
Dobrý deň pán Ježo, v prvom rade by som chcel vyjadriť pochvalu a vďaku nad vašim e-bookom. Je písaný veľmi príjemnou a jasnou formou bez zbytočne zavádzajúcich či metúcich vecí. Poskytol mi veľké množstvo cenných informácií, zisťovanie ktorých by ma s veľkou pravdepodobnosťou odradilo ešte skôr než by som začal podnikať.
Michal Jesenský
Som mama na materskej dovolenke a preto času nazvyš nemám. jedine ak o tomto čase, kedy som si našla chvílu napísať Vam. Váš ebook som si prečítala a chcem zaň poďakovať. Je naozaj užitočný a pre mňa má veľkú cenu. Ušetril mi neskutočne veľa času a ako sa hovorí čas sú peniaze a už teraz viem že tie moje boli naozaj dobre investované.
Soňa Valachovičová
Čo oceňujem na Vašom E-booku? Vaše skúsenosti zoradené krok za krokom a Vami podané ako na tanieri.
Marta Polláková
Váš e-book o Amazone ma dosť inšpiroval a dozvedel som sa tam veľa nových informácií. Ďakujem pekne.
Jakub Jurina
Dobry Den Miloslav, chcem sa Vam podakovat za vsetky inspirativne myslienky aj knihu na zarabanie na amazone, dost mi to zmenilo zivot v dobrom.
Boris Fugger
Odkedy som sa od známeho dozvedela o možnosti podnikať predajom na Amazone prestala som mať kľudný spánok, lebo ma to okamžite naštartovalo. No na nezodpovedané otázky ako to realizovať, som odpoveď nevedela. Nemala som problém isť na stránku Amazonu, nájsť si inštrukcie pre dodávateľov, preklikávala som sa množstvom informácii, výsledkom čoho bolo zhodnotenie, že toto bez pomoci nezvládnem. Po nájdení možnosti kúpiť si Ebook t.j. návod ako na to, som ani chvíľu neváhala a bol to naozaj výborný ťah. To čo som sa chaoticky dozvedela na stránkach Amazonu sa mi prečítaním potvrdilo, ale hlavne vysvetlilo. Kniha však ponúka omnoho viac, kladne hodnotím ako je napísaná postupnosť krokov ako vybrať produkt , dať ho vyrobiť a začať predávať. Je mi samozrejme úplne jasné, že či budem úspešná záleží od veľa faktorov, základom sú hodiny práce a nebude to jednoduché, ale mám mapu - Ebook a som rozhodnutá vydať sa na cestu. Ďakujem.
Zuzana Sotáková
Bola som už predtým presvedčená o tom, že mi bude tento ebook užitočný, lebo už na začiatku ma zaujala táto téma (keďže sama začínam podnikať na svojom e-shope:) ), a musím povedať, že ma obsah nesklamal. Naopak, je veľmi dobre a prehľadne napísaný a tento podrobný návod, ako začať podnikať na tomto najväčšom portáli na svete, môže pomôcť mnohým ľuďom, ktorí sa práve rozhodujú, v akej oblasti začnú podnikať, a či vôbec začnú. Ja sama som touto príležitosťou nadšená a chcem ju využiť. Ebook určite odporučím mojim priateľom, a hlavne môjmu synovi, pre ktorého to určite bude super možnosť, ako si vybudovať trvalý biznis bez veľkých nákladov:) Ďakujem ti, Milo, za tvoju skvelú prácu a nápad!
Katarína Löfflerováwww.katarinalofflerova.eu
Kniha, která vás probudí. Váš podnikatelský duch ucítí šanci již na prvních stránkách a vy o to pečlivěji budete hltat každé slovo. Návod jak si splnit svůj sen. Návod z praxe, který budete číst opakovaně. Jedna z možností je využít kurzy v anglicky mluvícím prostředí a druhá je pořídit si tento ebook. Detailní technické kroky, které vás dělí od vyřešení si svých finančních starostí. Špatná zpráva je, že ty kroky musíte již udělat sami. Ale stojí to za to.
Luboš Majgotwww.lenosi.cz
Návod na zarábanie na Amazone je najlepšia vec, ktorá sa mi za dlhý čas dostala do ruky. Všetky kroky sú rozpracované veľmi dôkladne a pochopiteľne pre jeho čitateľa. Tiež sú vysvetlené všetky dôležité okolnosti, ktoré vplývajú na plynulé naštartovanie podnikania a jeho ďalšie úspešné prevádzkovanie. Najlepšie na tom je, že autor to má odžité sám a svoje skúsenosti zrozumiteľne predáva ďalej. Kúpa tohto eBooku u mňa naštartovala aj zmenu môjho myslenia a zmenila aj môj postoj k životu. Úprimne môžem len doporučiť.
Petra Konárskawww.petrakonarska.sk, vášnívá lyžiarka 🙂
Vážený pán Ježo, uz dlhšie som uvažovala o podnikaní na Amazone a musím povedať, že vaše príspevky na FB ma naozaj naštartovali. Chcela by som sa vám poďakovať za podnetné články, ktoré boli tou poslednou kvapkou a naozaj ma veľmi povzbudili. Vzhľadom na tovar, ktorý ponúkam, som sa orientovala na európsky Amazon, začali sme na nemeckom a dnes mám za sebou prvé predaje. Na úvod som mala vašu elektronickú knihu a sledovala som články na FB. Zaujali ma body, kde postupne vymenovávate čo všetko treba k podnikaniu na Amazone - mať svoj produkt, mať svoju značku....atď. a ja som si uvedomila, že to všetko, alebo skoro všetko už mám. Vzhľadom na produkty, ktoré ponúkam a rečové znalosti, som sa rozhodla pre Amazon.de. Potom som prešla na stránky Amazonu a začala si tam študovať návody, spôsoby predaja a snažila som sa nájsť čo najviac užitočných informácií. Trvalo to samozrejme nejakú dobu, časť článkov som si spoznámkovala, aby som sa k nim mohla neskôr vrátiť. A nakoniec sme si so zaťom sadli k počítaču (ten sa v tom predsa len lepšie vyzná) a začali s procesom registrácie. Vcelku to šlo, akurát sme sa "zakusli" pri čiarovom kóde, ale vedela som, že nie je nutný a po ďalšej korešpondencii sme proces dokončili a nahrali prvé samolepky. 19.9.2016 úplne prvú, na druhý deň niekoľko ďalších. Netušila som, koľko potrvá, kým si ma v tom obrovitánskom obchodnom priestore niekto všimne. Prvá objednávka prišla 28.9. a hneď na druhý deň ďalšie. Okamžite som si sadla k počítaču a začala nahrávať výrobky. V najbližších dňoch plánujeme prechod aj na anglický a postupne na všetky európske Amazony. A potom zruším môj e-shop, pretože naozaj nebude mať zmysel:-). Ešte raz veľmi pekne ďakujem za informácie a podnety a prajem veľa úspechov v ďalšom živote i podnikaní!
Eva Lengyelováwww.lukka.info
S koupí e-booku jsem naprosto spokojený. Udělal jsem si ucelený obrázek o tom jak vybrat a umístit svůj produkt na Amazon. Myslím, že pokud máte "všech pět pohromadě", tak vám tento ebook stačí na rozjezd prodejů na Amazonu a nemusíte kupovat žádné drahé kurzy.
Petr Charousek
E book je kvalitně zpracován, perfektně funguje zpětná vazba v Facebook skupině. Já nelituji koupě určitě. Pokud někdo chce začít prodávat na Amazonu, doporučuji tento návod. Děkuji jeho autorovi.
Standa Říha
Dobry den, rad by som sa vyjadril k Vasmu eBooku, ktory som si kupil. Musim povedat, ze uz par mesiacov studujem veci okolo podnikania na Amazone, mam za sebou rozne webinare, rozne clanky, ebooky, prevazne od americanov. Doviedol ma k tomu vlastne Kyosaki vdaka svojej internetovej stranke a som neuveritelne vdacny lebo ma to velmi zaujalo. Vas ebook popisuje velmi podrobne a konkretne kroky, ktore su idealnym navodom. A hlavne, velmi vela tychto informacii som uz mal, ale Vy ste ma len utvrdili v tom, ze ta strategia a cesta je spravna a ta prava, kedze tym istym systemom ste sli a idete aj Vy a propagujete ho dalej. Dakujem Vam za ebook, cena za taketo informacie si myslim, ze moze byt aj vyssia. Vyborne spracovane.
Drahoslav MizerakOperation Manager
Dobrý deň, na Vašom e-booku sa mi najviac páči, že ste ho spracovali prehľadne a vecne, tak aby sa v ňom vedel každý zorientovať a začať uplatňovať pre rozvoj vlastného podnikania na Amazone. Obsahuje konkrétne postupy, ktoré mi uľahčia spustenie predaja. Kúpu e-booku odporúčam každému, kto už dlho hľadá možnosť ako speňažiť svoje odhodlanie a uspieť. Verím, že táto investícia bude mať jeden z najväčších prínosov zo všetkých investícií, ktoré som doposiaľ urobil.
Jakub Hamáček
Dobry den prajem, podakovat by som sa chcel ja Vam za knihu ktoru som od Vas dostal je precitana nadherne napisana velmi mi pomohla co sa tyka veci popisanych v knihe, a pristup aky mate k ludom ktory ju od Vas obdrzali starostlivost o zakaznika ma osobne dojala uz viem preco patrite medzi najlepsich online podnikatelov na amazon. Dakujem a zostavam s pozdravom.
Tomáš Bachleda
Dobrý večer veľmi ma Váš eBook zaujal. Vaše myšlienky sú veľmi inteligentne a motivujúco napísané. Od začiatku do konca som čítal bez prestávky a to sa umna nestáva často.
Filip Maslen
Dobrý deň pán Ježo, chcel by som sa Vám poďakovať. Vždy som mal podnikateľského ducha, ale nikdy som nerozmýšľal o podnikaní na tak globálnej úrovni ako je podnikanie cez Amazon. Váš e-book, mi však otvoril myseľ a začal som rozmýšľať nad podnikaním globálne. Zatiaľ si stále len študujem materiály, lebo na internete ich je mnoho dostupných, ale vy ste boli spúšťačom tohto môjho záujmu a zato by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. S pozdravom Michal Ryboš
Michal Ryboš